اختتامیه بیست و ششمین دانشگاه فرهنگیان با معرفی برگزیدگان این جشنواره به پایان رسید
اعلام برگزیدگان بیست و ششمین جشنواره تئاتر و سرود
اختتامیه بیست و ششمین دانشگاه فرهنگیان با معرفی برگزیدگان این جشنواره به پایان رسید
بیست و ششمین جشنواره تئاتر و سرود دانشجو معلمان سراسر کشور که در بخش پسران، با حضور 300 دانشجو معلم و 50 سرپرست از سراسر کشور در رشته های سه گانه تئاتر صحنه، تئاتر عروسکی و سرود انجام شد با اعلام اسامی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
در بیست و ششمین دوره این جشنواره 11 گروه سرود، 10 گروه تئاتر صحنه و 6 گروه تئاتر عروسکی به مرحله کشوری راه یافتند و برگزیدگان آن در یاسوج معرفی شدند که اسامی آنها به شرح زیر است:
گروه اول با عنوان نمایش: شیران پرده، پردیس شهید بهشتی از استان خراسان رضوی
1- مصطفی عبدی
2- شهاب صفایی
3- امیرحسین عباسی
4- امیر سالاری
5- احسان عبدی
6- علی کوکبی
7- عباس سنچولی
8- امید اکبری
9- رضا شیرین
10- حمید حسین زاده
گروه دوم با عنوان نمایش: مبارک در صندوق، پردیس شهیدان پاکنژاد از استان یزد
1- محمد هادی عبدی نسب
2- سید شهاب الدین حسینی
3- محمد حسین فلاح مدواری
4- داوود منصوری زاده
5- یاسر رحیمی بیده
6- علی بردستانی
7- میلاد شجاعی نیری
گروه سوم با عنوان نمایش آش سنگ، پردیس شهید باهنر از استان مرکزی
1- وحید برفی
2- محمد ابراهیمی
3- بهنام محمدی
4- رضا کوخایی
5- رضا کحالی
6- علی فرجی
7- محمد جواد محمدی
8- کامران نوری
9- مسعود شرفی
10- محمد شهاب مرادی
بهترین های تئاتر عروسکی
1- بهترین کارگردان: محمد هادی عبدی نسب ، پردیس شهید پاکنژاد، استان یزد
2- بهترین طراحی صحنه و لباس: فؤاد حدادنژاد و محمد عزیزی، پردیس شهید رجایی، استان فارس
3- بهترین اقلام تبلیغاتی (بروشور، پوستر و ..): سجاد علی پور (طراح پوستر)، پردیس شهید رجایی، استان آذربایجان غربی
4- بهترین عروسک گردان: سجاد سلیمانی، پردیس شهید مقصودی، استان همدان
نتایج گروه های برتر رشته سرود برادران:
گروه اول، با سرود زینب (س) پردیس شهید بهشتی (ره) مشهد، از استان خراسان رضوی
1- رضا پور علی شادمهری
2- محسن ستوده
3- محمد تقوایی
4- محمد جواد احمدیان مقدم
5- رضا شایقی
6- علی قربانی
7- شهاب میری فریمانی
8- سید علی حسینی
9- مصطفی رضایی
10- محمد محمودیان تیرگانی
11- محمد چوپان مقدم علی
12- سید ضیاء موسوی راد
13- امیر رضا ابراهیمیان
14- محمد رضا مرادیان
گروه دوم با سرود ساقی رضوان، پردیس شهید باهنر از استان مرکزی
1-سید رضا موسوی نسب
2- فرزاد احمدی
3- مصطفی عزیزآبادی فراهانی
4-امید روحیان
5- سبحان ملکی
6- مهدی امیدی
7- حامد خلیلی
8- مجید عالی خانی
9- سجاد چگینی
10- عباس رجبی
11- مهدی ذوالفقاری
12- سجاد میرزایی
13- سهیل احمد خوانساری
14- محمد رهنما
15- کورش بهاری
گروه سوم با سرود ایران سرای من، پردیس شهید مقصودی، استان همدان
1- مرتضی رجبی
2- احمد محققی
3- محمد رضا قیطاسی
4- سعید زین العابدینی
5- حمید خزایی
6- سید مصطفی آستانه
7- محمد قیاسی
8- سالار فلاحی
9- کریم شکری
10- مهدی مجیدی
11- رضا روشندل
12- محمد جواد قیطاسی
13- محمد حاتی فرد
برگزیده هیئت داوران:
پردیس بحرالعلوم شهرکرد، از استان چهارمحال بختیاری با سرود بردشیر
1- امیر صدیقی قهفرخی
2- اکبر رنجبر
3- وحید عسگری
4- سجاد عسگری
5- سجاد دست پاک
6- محمد رضا کوهی کمالی
7- محمد ریاحی
8- سلیم احمدی
9- محمد ترابی
10- محمد حسن رفیعی
11- هادی غفاری
12- مهدی دهقان
13- فرزاد مولوی
14-بهنام صیدالی
هم چنین در گروه های برتر رشته تئاتر صحنه برادران اسامی به این شرح است:
گروه اول کهگیلویه و بویراحمد
1- سید علی نژاد حسینی
2- مجتبی مسلمی دوست
3- پوریا خردمند
4- پدرام محمد پور
5- خسرو روشناس
6- عرفان علی یاری زاده
7- رحیم کریمی
8- احسان براتی
9- مهدی صائبی نژاد
گروه دوم خراسان رضوی
1- محمد رضا برزو
2- علی پردل
3- ایمان محمد زاده
4- علی مجیدی
5- علی غفاری
6- مجتبی رحمانیان شهری
7- مهدی صفری
8- بهزاد دلشادی سلجوقی
9- محمد علی خلاقی
10- امیر محمد پور
گروه سوم خراسان شمالی
1- حسین رضایی
2- کیانوش حصاری
3- حسین فتحی
4- سعید ایزانلو
نفرات برترین های صحنه
1- بهترین کارگردانی، محمد رضا برزو از استان خراسان رضوی
2- بهترین نمایشنامه، حسین فتحی از استان خراسان شمالی
3- بهترین طرح صحنه، پدرام محمد پور از استان کهگیلویه و بویراحمد
4- بهترین اقلام تبلیغاتی، علیرضا دهقان از استان یزد
5- بهترین بازیگر، پوریا خردمند از استان کهگیلویه و بویراحمد
6- بهترین طراح لباس، فرهاد خالدیان از استان کردستان
اسامی شایسته تقدیر تئاتر صحنه از این قرار است:
بروشور
1 محمد احمد زاده از استان بوشهر با عنوان جزیره خون
2- سعید ایزانلو از استان خراسان شمالی با عنوان نمایش روز اول طراح صحنه
1 حمید رضا حیدری از استان بوشهربا عنوان نمایش جزیره خون
2- میلاد اکرامی ابر قوی یاز استان یزد با عنوان پلاک 8
طراح لباس
1- نوید عظیمی از استان کرمانشاه با عنوان آخرین نامه
کارگردان
1- سعید ایزانلو از استان خراسان شمالی با عنوان روز اول
2- حمید رضا حیدری از استان بوشهربا عنوان جزیره خون
3- مجید فاتحی از استان کردستان
بازیگر
1- ایمان محمد زاده از استان خراسان رضوی با عنوان کنترل زد
2- کیانوش حصاری از استان خراسان شمالی با عنوان روز اول
3- مهدی محمد پناه از استان کردستان با عنوان مسافران کابوس
4- علی بهجو منش از استان کرمانشاه با عنوان آخرین نامه
5- حسین رضا هماپوریان از استان همدان با عنوان غبار پیله ها
6- سعید دمیری از استان فارس با عنوان نون دونی
7- بهرام هراسانی از استان یزد با عنوان پلاک 8
8- حمید رضا حیدری از استان بوشهر با عنوان جزیره خون
بهترین متن
1- حسین رضا هماپوریان از استان همدان با عنوان غبار پیله ها
2- سید علی موسوی از استان یزد با عنوان پلاک 8
3- کاظم ارجمند نیا از استان بوشهر با عنوان جزیره خون
چاوش خوانی
1- مجید دریایی از استان بوشهر با عنوان جزیره خون
اسامی شایسته تقدیر سرود بدین شرح اعلام می شود:
آهنگ سازی
1- آقای حسین انفرادی از استان اصفهان
سرپرست و رهبر گروه
1- آقای احسان احمدی تبار از استان آذربایجان غربی
2- آقای محسن شاکری از استان یزد
شعر و ترانه
1.طاهره پرنیان از استان فارس